نوشته های علی پورهاشمی

فرزند پائیز

پسر ایرانم
دلشکسته این سرزمین
گندم وجودم در دورانی قد کشید که هیچ ندیدم
جز ستم...غم...نان...دین گریزی... بی عدالتی
برای بقاء باید درخفاء بمانم نمی دانم تا کی اما این نیز بگذرد
خواهان برابری..، برداری..، وآزادیم
از بازیچه قراردادن دین خسته ام
از تمرکز اجباری قدرت خسته ام
بیزارم از دورنگی و خواهان تحولم و معتقدم به جدایی دین از سیاست
دمکراتم و پایبند به ارزش های الهی

و شعار من زنده باد مخالف من و دعای من برای شماصبوری است

علی پورهاشمی بهار ۸۷

پول بهتر است یا عشق؟

يكشنبه, ۱۹ فروردين ۱۳۹۷، ۰۴:۵۳ ق.ظبه نظر بنده حقیر عشق ثروت میاره و انسان اگر عاشق باشه برای خوشبختی عشق اش هرکاری می کنه چون نمی خواهد شرمنده عشق اش بشود.، و در این روزگار بی رحم دیگر پول تضمین مناسبی برای خوشبختی انسان ها نیست، ولی اگر عشق باشه پول توی اون گم است.

وقتی انسان بهترین خونه و ماشین رو داشته باشه ولی وقتی کسی نباشه که آرامش بهش بده و از ته دل برای خودت بخوادت اونوقت می فهمیم جایگاه عشق در زندگی انسان ها چقدر مهم‌ است.

به نظر من خوشبختی و آرامش تو پول نیست تو عشق و دوست داشتن یار و سعی کردن برای خوشبخت کردن یارش هست. 

خیلی ها الان پولدارن ولی حالشان خوب نیست چون آرامش ندارن تو زندگی شان چون دل بستن به پول و مال دنیا که آخر باید بگذارند و بروند.، و روزگار نشان داده به آدم ها عشق چقدر مهم است و خوشبختی واقعی تو عشق است تا توی پول ... پول به اندازه ای مهمه که آدم بتونه گلیم خودش را از آب در بیاره و محتاج هرکسی و ناکسی نشود، و شرمنده عشق اش نباشه و عزت اش به خاطر نیازش پایمال نشود. 

درسته برای اکثریت خانم ها زرق و برق مهم است چون ذاتشان زینت طلبی هست ولی مطمئن باشید اگه آقایان به خانم های شان نهایت محبت شان رو نشان بدهند و به یارشان توجه و محبت کنند دیگر پول برایشان اهمیت نداره. البته خداکنه این طور باشه😊😂

و در آخر باید بگویم مرد غیر از آرامش در زندگی چیز دیگری نمی خواهد و فکر می کنم که زن هم جز عشق و توجه چیز دیگری نخواهد !!

_


این سوال عشق مهم تر هست یا پول بعد از برخورد پدر دختر با پسری که دخترش را دوست و علاقه داشت ولی پول نداشت در فیلم لاتاری در ذهن ام ایجاد شد و برام مهم هست تا نظر دوستان خود را درباره این سوال بدانم که عشق مهم تره یا پول ...  

موفق و سربلند باشید  

#پول_یاعشق #عشق❤ #زندگی

#ثروت #پول #خوشبختی #یار #دوست_داشتن #عشق #پول_بهتراست_یا_عشق #علی_پورهاشمی

۹۷/۰۱/۱۹
علی پورهاشمی